درباره شـرکـت مـهـاب کـیـهـان نـمـا


شرکت مهاب کیهان نما در زمینه انواع سیستم های اتوماسیون و امنیتی در سراسر کشور فعالیت دارد. این شرکت برای کاربران محصولات را تامین و محیط های مختلف را تجهیز می کند. شرکت مهاب کیهان نما تلاش می کند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. در این شرکت متخصصان خبره مشغول خدمت رسانی هستند و ارتباط بهینه ای با مشتریان برقرار می کنند. این ارتباط حرفه ای موجب می شود مشتریان خریدی لذت بخش و آسان را تجربه نمایند.

نمایش ویدیو درباره درباره ی ما
جـهت دریافـت راهـنمایی و مـشاوره بـا مـا در تـماس باشـید
جـهت دریافـت راهـنمایی و مـشاوره بـا مـا در تـماس باشـید

چـرا مـشـتـریـان شـرکـت مـهـاب کـیـهـان نـمـا را انـتـخـاب مـی کـنـنـد؟


•  اولین دلیل انتخاب شرکت مهاب کیهان نما آن است که مشتریان می توانند محصولاتی که متکی به دانش فنی است را با قیمت مناسب و کیفیت بالا سفارش دهند.

•  دلیل دوم ارائه گارانتی از طرف شرکت است که باعث می شود تمام محصولات دارای ضمانت نامه باشند و مشتریان از خدمات پس از فروش بهره مند شوند.

• دلیل دیگر پاسخگویی و دسترسی آسان به پشتیبانی شرکت و حفظ ارتباط پیوسته با مشتریان می باشد‌.

icon
قیمت مناسب
کیفیت بالا
کیفیت بالا
خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش
پاسخگویی مستمر
پاسخگویی مستمر

اهـداف شـرکـت مـهـاب کـیـهـان نـمـا


 از مهمترین خدمات شرکت مهاب نصب و راه اندازی با کیفیت محصولات است. پس از آن با ارائه ده سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور محصولات خود را پشتیبانی می کند. شرکت مهاب کیهان نما نیاز و سلیقه مشتریان مختلف را در نظر گرفته و محصولات متنوع را با بهترین متریال و کیفیت بالا عرضه می کند. به اشتراک گذاشتن اطلاعات فنی و پشتیبانی محصولات از دیگر خدمات شرکت است. ضمن آنکه شرکت قبل از اجرای هر پروژه با انجام بازدید و مشاوره تخصصی راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اهداف ما

خـدمـات ویـژه شـرکـت مـهـاب کـیـهـان نـمـا


شرکت مهاب کیهان نما با داشتن کادری مجرب و ماهر از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در زمینه طراحی، فروش و نصب سیستم حفاظتی و الکترونیکی آغاز کرد. در سال های اول شروع فعالیت توانست رزومه و سابقه ای درخشان در تجهیز کردن بانک سرمایه، بانک سینا، بانک رفاه، بانک اقتصاد نوین به دست آورد. این شرکت فنی مهندسی دارای تیمی حرفه ای و متخصص است. زمینه فعالیت شرکت درب کرکره برقی، درب اتوماتیک، سقف و سایبان متحرک، انواع جک بازویی، راهبند بازویی، ستونی و… می باشد. از جمله خدمات ویژه شرکت مهاب کیهان نما آن است که پس از خرید برگ گارانتی ارائه می دهد. همچنین در صورت درخواست مشتریان فاکتور رسمی نیز صادر خواهد کرد. هدف اصلی شرکت از آغاز فعالیت خود آن بوده که محصولات را با هزینه مقرون به صرفه عرضه نمایند. همچنین تلاش می کند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد به طوری که برطرف کننده نیاز ایشان باشد. شرکت مهاب کیهان نما به دنبال کیفیت برتر، بروز رسانی دانش و گسترش اطلاعات فنی می باشد و برای این منظور از پرسنل کاردان و حرفه ای استفاده می کند. افرادی که در این شرکت فعالیت می کنند می توانند خدمات را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه دهند.

دربهای اتوماتیک
دربهای اتوماتیک
دربهای کرکره برقی
دربهای کرکره برقی
جکهای پارکینپی
انواع جکهای پارکینگی
سقف و سایبان متحرک
سقف و سایبان متحرک
درباره ما

مـعـرفـی فـعـالـیـت شـرکـت مـهـاب کـیـهـان نـمـا


شرکت مهاب کیهان نما برای پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمینه درب های اتوماتیک از سالها تجربه و ماشین آلات پیشرفته استفاده می کند. ماشین آلات و دستگاه های شرکت دارای استانداردهای روز صنعت جهان هستند. این شرکت برای ارائه خدمات با کیفیت از هیچ کوششی دریغ نکرده و محصولات را با قطعات داخلی و خارجی با کیفیت تجهیز می کند.

سـخـن پـایـانـی

تلاش بی وقفه شرکت مهاب کیهان‌ نما این موفقیت را به ارمغان آورده که مشتریان پس از اولین خرید این شرکت را به خاطر می سپارند و بار دیگر آن را انتخاب خواهند کرد. ما از این حسن انتخاب شما مشتریان عزیز به خود میبالیم و با آغوش باز نظرات و پیشنهادات شما را برای بهبود عملکرد و ارتقاء خدمت رسانی پذیرا خواهیم بود.

نـظـرات کـارفـرمـا هـای بـرگـزیـده مـا

من کرکره های مجتمع خود را از این سایت خریداری کرده ام بسیار راضی هستم ممنونم از خدمات شما

مهدی عباسی

مهدی عباسی

مشتری

کادر پاسخگویی و پشتیبانی این شرکت بسیار عالی است ممنونم از شما

پیمان رضایی

پیمان رضایی

مشتری

محصولات بسیار عالی و با کیفیت ای دارند

اشکان محمدی

اشکان محمدی

مشتری